S námi
o Vaši nemovitost nepřijdete
VOLEJTE HNED
739 030 349
 

Vyvázání z exekucí

 • Peníze vyplácíme pouze na základě ručení nemovitosti.
 • Okamžité splacení vašeho dluhu
 • Právní ochrana vašeho majetku
 • Jednání s exekutory
 • Okamžité vyřízení (peníze do 24 hodin)
 • Žádné platby předem nebo skryté poplatky
 • Refinancování a konsolidace nevýhodných půjček
 • Bez nahlížení do registru dlužníků a dokládání výše příjmu
 • Rozložení dluhu až do 30 let
 • Možnost předčasného splacení bez sankcí
 • Působíme po celé republice
 • Do začátku dražby je možné situaci zachránit!

Kontaktujte nás

Půjčky z nebankovních institucí mají obvykle špatnou pověst. Není však nebankovní úvěr jako nebankovní úvěr. Náš produkt může zachránit váš majetek a dostat vás z bezvýchodné situace a to doslova za pět minut dvanáct. Nemusíte nám upsat vaši duši. Naopak získáte velmi výhodnou možnost zbavit se neúnosných splátek a poplatků z prodlení, které vás do takové situace dostaly.

Blíží se dražba vaší nemovitosti a majetku? Nezoufejte, ještě se jí dá zabránit. Stačí nám zavolat a nechat to na nás. My vás z toho dostaneme. Působíme po celém Česku. S námi nejen zabráníte zabavení a nevýhodnému prodeji majetku, zároveň ulevíte rozpočtu a zbavíte se starostí.

Bezplatně a okamžitě ohodnotíme vaši nemovitost a vyplatíme vaše dluhy v hodnotě již od 100 000 korun. Nic nemusíte hradit předem. Vysoké splátky nahradíme rozložením úvěru až do 30 let s možností předčasného splacení bez sankcí. Pokud chcete zabránit exekuci, získat nižší úrokovou sazbu fixovanou po celou dobu trvání  smlouvy a ještě získat další finanční prostředky. Obraťte se na nás.

Na první pohled bezvýchodnou situaci můžete snadno vyřešit. Stačí mít v osobním vlastnictví dům, byt nebo ručit nemovitostí třetí osoby. Snadno a rychle získáte i vy až 80 % z její tržní hodnoty. Úvěr schválíme do 24 hodin od dodání fotek Vaší nemovitosti. Finanční zálohu získáte už při podpisu smlouvy a zbytek do 1 hodiny na váš bankovní účet! Jednání s exekutorem zajistíme mi.

Váš majetek můžeme společně snadno zachránit!

Více informací o průběhu exekučního řízení v sekci exekuce.

Veškeré údaje uvedené na těchto internetových stránkách se nevztahují na spotřebitelské úvěry poskytované podle zákona č. 257/2016 sb

Kalkulace půjčky

Výše úvěru:

Tažením posuvníku změníte výši úvěru
let
Měsíční splátka:

Úrok od 12% dle složitosti a bonity klienta. Na tento produkt se nevztahuje zákon o spotřebitelském úvěru č. 145/2010 Sb.

Naši spokojení klienti

Dostala jsem se do špatné finanční situace a měla jsem na sobě 2 exekuce. Když jsem poprosila o pomoc pana Šimanovského do 3 dnů jsem vše měla zaplacené. Marie T, Chomutov
Exekutor mi dal byt do dražby a já jsem nevěděla co mám dělat abych o něj nepřišla až jsem zavolala do Nebankovní hypotéky.Se vším mi pomohli a dražbu zastavili vše uhradili.Já splácím malou splátku a jsem jim moc vděčná. Děkuji Jana K, Praha
 

Naše poselství

Opravdu poctivá nebankovní hypotéka a pomoc s Vaší exekucí. Miroslav Šimanovský

Nechte si zavolat