S námi
o Vaši nemovitost nepřijdete
VOLEJTE HNED
739 030 349
 

Nebankovní půjčka

Bankovní hypotéka na vaši 3 osobu, nebo naší 3. osobu. Odkoupíme vaši pohledávku a tím výrazně snížíme váš dluh.

Kontaktujte nás

Poskytneme vám finanční hotovost a vyplatíme nevýhodné zástavy exekuce a dražby.Vše velmi rychle a solidně. Na krátkodobý úvěr na 6 mesíců. Po dobu úvěru nic neplatíte vyplatí nás až bankovní hypotéka až do výše 100% z bankovního odhadu.

Vymažeme list vlastnictví a začneme připravovat bankovní hypotéku, která trvá přibližně 3 měsíce podle náročnosti.

Vše vám zajistíme od začátku až do konce a zachráníme vaši nemovitost.Vy si splácíte bankovní hypotéku a v životě jdete dál.

Veškeré údaje uvedené na těchto internetových stránkách se nevztahují na spotřebitelské úvěry poskytované podle zákona č.257/2016 sb.

Kalkulace půjčky

Výše úvěru:

Tažením posuvníku změníte výši úvěru
let
Měsíční splátka:

Úrok od 3 nebankovní% dle složitosti a bonity klienta. Na tento produkt se nevztahuje zákon o spotřebitelském úvěru č. 145/2010 Sb.

Naši spokojení klienti

Bohužel měl jsem dům v dražbě a už jsem neveděl kudy kam a každý mi jen sliboval a nic než sem oběvil nebankovní hypotéku.Oslovil jsem je a vše začali za mě řešit.Zajistili mi u věřitele výraznou slevu na moji pohledávku kterou rovnou vyplatili a zachránili mi dům před dražbou.Zajistili mi hypotéku na moji ceru a já platím nizkou splátku,tím jim moc chci poděkovat jirka Praha. Radka E, Praha
V životě jsem nabral moc půjček a potřeboval jsem je s konsolidovat a v bance mi nepomohli.Až jsem oběvil tuto firmu.Přijeli za mnou a pomohli vše vyřešit,hypotéku jsem u dělal na jejich 3 osobu a po 4 letech si jí převedu na sebe a budu jí dál platit,jeto velmi výhodné s úrokovou sazbou 3% než nebankovní půjky které jsem měl a už nevěděl kterou má platit dříve.Pepa Olomouc Roman R, Hradec Králové
 

Naše poselství

Opravdu poctivá nebankovní hypotéka a pomoc s Vaší exekucí. Miroslav Šimanovský

Nechte si zavolat