S námi
o Vaši nemovitost nepřijdete
VOLEJTE HNED
739 030 349
 

Nebankovní hypotéka

Proč nebankovní hypotéku od nás?

 • Nejsnazší a nejrychlejší řešení hypotéky
 • Nejvýhodnější ceny na trhu
 • Bez složitého několikatýdenního schvalovacího řízení
 • Odhad ceny nemovitosti zdarma
 • Bez přihlížení do Centrálního registru dlužníků ČR či Registru Solus
 • Možnost sjednání po celém Česku
 • Odhad nemovitosti zdarma
 • Bezplatné poradenství, žádné poplatky předem
 • Nejvýhodnější podmínky (zastupujeme více poskytovatelů)
 • Seriózní jednání (transparentní a srozumitelné podmínky)
 • Vyřízení na pobočce nebo u vás doma
 • Předběžné sjednání on-line (ihned vidíte své možnosti)

Kontaktujte nás

Potřebujete-li úvěr na financování bydlení, například opravu střechy či jiné nutné rekonstrukce, ale z jakéhokoliv z důvodů jste se ocitli v Centrálním registru dlužníků ČR či Registru dlužníků Solus, máte při návštěvě banky jednoduše smůlu. Řešením i pro vás ale je nebankovní hypotéka. Funguje podobně jako klasická bankovní hypotéka, ale má proti ní řadu výhod.

Sjednat si s námi nebankovní hypotéku můžete bez toho, aniž bychom nahlíželi do jakéhokoliv registru dlužníků. Byrokracie je omezena na nejnutnější minimum. Není nutné chodit několikrát na pobočku a ještě složitě shánět a vyřizovat různé doklady. Nehrozí ani stohy formulářů, které zbytečně zatěžují klienta a stojí ho mnoho času. Vyřízení nebankovní hypotéky je s námi velmi rychlé. Nemusíte se bát přísných nároků na tzv. bonitu klienta.

Přesto s námi získáte nejnižší  splátky a i celá hypotéka bude výrazně levnější. U investorů v nebankovním finančním sektoru máme silnou pozici a tudíž vyjednáme nejlepší podmínky. Za konzultace, sjednání, odhad nemovitosti a ani konečné uzavření smlouvy neplatíte žádné poplatky. Zdarma s vámi probereme vaše možnosti a doporučíme vhodný produkt na míru vašim potřebám. Nemusíte chodit na pobočku, naši zástupci se staví přímo u vás ať už bydlíte kdekoliv v České republice.

Nyní již nemáte žádnou překážku ke splnění svých snů a možnost zajistit své rodině dobré bydlení, aniž byste nadměrně zatížili váš rozpočet. Nebankovní hypotéka neznamená totiž dluh v pravém slova smyslu, mnohem více sedí označení investice. Je mnohem výhodnější, než například někomu platit každý měsíc nájem, s každou splátkou zvyšovat hodnotu vlastního majetku.

Naše nebankovní hypotéka vám pomůže s financováním až 80 % hodnoty nemovitosti a to se splátkami rozloženými až do 30 let s minimálním úrokem.

Nebankovní hypotéce se také jinak říká hypotéka bez registru. Ve skutečnosti jsou to ty samé produkty. Pro více informací v sekci hypotéka bez registru.

Veškeré údaje uvedené na těchto internetových stránkách se nevztahují na spotřebitelské úvěry poskytované podle zákona č.257/2016 sb.

Kalkulace půjčky

Výše úvěru:

Tažením posuvníku změníte výši úvěru
let
Měsíční splátka:

Úrok od 9.% dle složitosti a bonity klienta. Na tento produkt se nevztahuje zákon o spotřebitelském úvěru č. 145/2010 Sb.

Naši spokojení klienti

Potřeboval jsem dostavět dům, ale z důvodu zápisu v registru mi v bance odmítli půjčit. V nebankovní hypotéce mi pomohli. Za sjednání úvěru jsem nic neplatil a vše bylo rychle vyřízené Jirka B, Pardubice
V bance mi nechtěli půjčit kvůli zápisu v rejstříku Solus. Zde jsem zažádala a vše bylo do měsíce vyřešeno a platím skoro stejné splátky jako bych měla v bance. Denisa, Praha
 

Naše poselství

Opravdu poctivá nebankovní hypotéka a pomoc s Vaší exekucí. Miroslav Šimanovský

Nechte si zavolat