S námi
o Vaši nemovitost nepřijdete
VOLEJTE HNED
739 030 349
 

Hypotéka bez registru

Hypotéka je jednou z běžně nabízených služeb téměř každé bankovní instituce. Je to vlastně půjčka při které klient ručí svou nemovitostí. Hypotéka je specifická právě v nutnosti ručit nemovitostí, avšak na druhou stranu nabízí možnost dlouhodobého splácení a také velice nízké úrokové sazby. Díky hypotéce si běžní lidé mohou dovolit své vlastní bydlení aniž by celý svůj život šetřili a až následně si ho pořídili.

Ne každý má však tu možnost hypotéku získat, byť nemovitost k zástavě má. Pokud se takový člověk, byť jen náhodou dostane do Centrálního registru dlužníků ČR či Registru dlužníků Solus, tak automaticky ztrácí možnost půjčovat si od bankovních institutů. Neztrácí tím však možnost o hypotéku zažádat jinde. Existuje velké množství nebankovních institucí, které nabízejí nebankovní hypotéky. Některé jsou solidní, některé již méně a je právě na nás, abychom zjistili o dané instituci co nejvíce informací z doporučení či zkušeností klientů, kteří již nějakou spolupráci s danou institucí zažili.

Hypotéka od banky

Samozřejmě každá půjčka má své pro i proti. Když si člověk půjčí od klasické banky, tak s největší pravděpodobností dostane poměrně slušný úrok (i když v dnešní době ani to není pravidlem). Avšak pořád je to pouze instituce, se kterou se člověk velice špatně domlouvá na nějakých úlevách či problémech. Pokud dlouhodobě onemocníte a žel bohu nemáte pojištění proti dlouhodobým nemocem, tak banka vám nejprve začne zasílat výzvy k platbě a následně po třech měsících celý úvěr zpoplatní a bude po vás chtít celou částku ihned zpět. A pokud se banka uvolí k odkladu splátek, tak vás ovšem okamžitě zavede do registru dlužníků, čímž vám zavře dveře do dalších bankovních institucí.

Hypotéka bez registru

Na druhé straně je nebankovní hypotéka. Ta je sice zatížena větší úrokovou mírou, avšak jedná-li se o solidní nebankovní instituci, kterou zastupuje právě naše společnost, tak s tou se dá již většinou solidně o daném problému debatovat. S nebankovní hypotékou také není problém s nahlížením do registru dlužníků, přičemž byrokracie je omezena na minimum. Další výhodou je také fakt, že není nutné chodit několikrát na pobočku a navíc shánět a vyplňovat různé doklady a stohy formulářů. Také nároky na takzvanou bonitu klienta nejsou zbytečně přemrštěné jako u klasických bank. Lze také získat určité výhody a mnohdy také velmi dobrý úrok. již dávno neplatí, že nejlepší úroky mají pouze bankovní instituce.

Více o nebankovní hypotéce si můžete přečíst v hlavní sekci našeho webu, kde si můžete také poptat naše služby.

Veškeré údaje uvedené na těchto internetových stránkách se nevztahují na spotřebitelské úvěry poskytované podle zákona č.257/2016 sb

Naše poselství

Opravdu poctivá nebankovní hypotéka a pomoc s Vaší exekucí. Miroslav Šimanovský

Nechte si zavolat