S námi
o Vaši nemovitost nepřijdete
VOLEJTE HNED
739 030 349
 

Vyplacení exekuce

Žijeme ve světě půjček a finančního poradenství. Peníze nerostou na stromě, a pokud potřebujeme zaplatit něco, na co právě nemáme, půjčka se zdá být jako jediné vhodné řešení. S tím jde ale ruku v ruce i hrozba exekuce. Nabízí se otázka, než se dostat do problémů způsobených exekucí, není lepší si na vyplacení exekuce vzít další půjčku?

 

Výhody půjčky na vyplacení exekuce

Tak především dokážete vyplatit exekuce a zástavy. Většina finančních společností k tomu navíc poskytuje zajištění služeb spojených s jednáním s exekutory. Kromě toho zkonsolidují vaše dluhy, zabrání dražbě nemovitosti, a pokud je již dražba nařízena, obvykle nemovitost vydraží zpět. Zajistí také vyčištění vašich registrů a nemovitost nepřevede na sebe, ale zůstane vaším majetkem. Jiná situace vznikne tehdy, kdy už o nemovitost nemáte zájem. Společnost poskytující půjčku se může postarat o její prodej.

 

Téměř okamžité řešení

Půjčka na vyplacení exekuce má ve srovnání s ostatními nebankovními půjčkami výhodu v rychlosti, s jakou je poskytnuta. Finanční instituce umožňují půjčení peněz bez ručení nemovitostí. Stačí, abyste doložili, že jste v tíživé situaci, kterou musíte v nejkratším možném čase vyřešit. Oním řešením je právě půjčka na vyplacení exekuce.

Možná vás napadá námitka, že přeci řešení dluhů další půjčkou nemůže fungovat. Taková úvaha je jistě na místě. Ale každý sám nejlépe zváží, jestli je pro něj hrozba ztráty střechy nad hlavou rozumnější varianta než dohoda se spolehlivým finančním ústavem. Ten vám pomůže vypořádat se s věřitelem bez starostí a možná i za výhodnějších podmínek.

 

Doba splatnosti půjčky

Doba, po kterou je potřeba půjčku splácet, se u každé konkrétní společnosti liší. Zpravidla se doby splatnosti pohybují od roku do několika let. V některých případech můžete narazit na dobu až 20 let, jako to bývá u klasických půjček.

 

Jaké částky poskytují?

Opět je to individuální u každé společnosti. Zpravidla si můžete půjčit částku už od 100 000 Kč a maximální výše závisí na několika faktorech, většinou pak na hodnotě zastavované nemovitosti.

 

Výkup nemovitosti

Půjčka na exekuci není jediné řešení. Další možností vyplacení exekuce je výkup nemovitosti. Společnosti je nabízí těm, kteří nemají dostatečný příjem na splácení půjčky nebo těm, kteří mají dluh na nemovitosti dosahující více než 60 % tržní hodnoty nemovitosti. Všechny se pak většinou snaží o zajištění maximální výkupní ceny.

Naše poselství

Opravdu poctivá nebankovní hypotéka a pomoc s Vaší exekucí. Miroslav Šimanovský

Nechte si zavolat