S námi
o Vaši nemovitost nepřijdete
VOLEJTE HNED
739 030 349
 

Půjčky na exekuce

Není důležité to, jak jste se do finančních problémů dostali. Důležité je začít tyto problémy co nejdříve řešit. Minimálně můžete předejít dražbě vašeho majetku. Přehlížené případy skoro vždy končí exekucí. A ve výsledku je to dlužník, kdo musí hradit veškeré náklady spojené s exekučním řízením a dražbou.

 

Proč si půjčit na exekuci?

Rychlá půjčka na vyplacení exekuce je vhodná pro všechny, kteří se dostali do finančních problémů a nejsou schopni se z nich dostat svépomocí. Půjčky na exekuci mají řadu výhod, díky nimž jsou mezi nejoblíbenějšími řešeními peněžních problémů.

 

  • Vyplacení exekuce, nevýhodné zástavy, dražby.
  • Jednání s exekutory.
  • Většinou absence poplatků předem a poplatků za poradenství v oblasti financí a exekucí.
  • Záchrana nemovitosti před dražbou nebo případný výkup nemovitosti.
  • Konsolidace dluhů do jedné výhodné půjčky.
  • Rychlé řešení, individuální přístup.

 

Praktiky finančních společností, co se týká půjčování peněz na exekuci, jsou různé. Často se stává, že půjčky nejsou posílány na účet klientovi, ale na účet exekutora, který si nárokuje příslušnou pohledávku. Tímto způsobem je dohlédnuto na splnění skutečného záměru půjčky. Kromě toho to urychluje vyřešení celé záležitosti a zároveň to může být snadným řešením v případech, kdy má klient exekučně zablokovaný účet v bance.

 

Různé nabídky

Nabídek na vyplacení exekuce existuje samozřejmě více. U většiny z nich lze počítat s tím, že bude potřeba mít ručitele s dostatečně vysokým příjmem a bez exekuce. Můžete se setkat i s tím, že půjčku dostanete jen oproti zástavě, domu, bytu nebo jiné nemovitosti. A pak je další skupina poskytovatelů půjček, kteří půjčí jak bez ručení, tak i bez zástavy.

Naše poselství

Opravdu poctivá nebankovní hypotéka a pomoc s Vaší exekucí. Miroslav Šimanovský

Nechte si zavolat