S námi
o Vaši nemovitost nepřijdete
VOLEJTE HNED
739 030 349
 

Konsolidace bez registru

Nemůžete se dostat z úvěrů a půjček? Splácíte jednu za druhou a každý měsíc se nestačíte divit, kam zmizela velká část vašeho rozpočtu? V takovém případě je pro vás jistě vhodným řešením konsolidace půjček. Pokud více menších půjček zastřešíte pod jedinou, můžete každý měsíc ušetřit znatelnou sumu peněz.

 

Jak konsolidace půjček funguje?

Konsolidace půjček je sloučení nebo spojení a představuje efektivní způsob, jak ušetřit peníze. Platíte pouze jednu splátku měsíčně, protože vedete úvěr pouze u jedné společnosti. Konsolidace půjček je výhodná z několika důvodů:

 

  • Zjednodušení administrativy spojené s půjčkou (hlídání jedné splátky, převádění peněz na jeden účet).
  • Ušetření peněz (poplatky a úroky pouze za jednu půjčku).
  • Možnost rozložení splátek na delší dobu.

 

Bez registru

Konsolidaci půjček nenabízí jenom banky, ale i různé nebankovní instituce. Banky po klientech často požadují dokazatelný měsíční příjem, čistý výpis z registru dlužníků a další podmínky, které nemohou dodržet úplně všichni. Nebankovní sektor je v tomto ohledu o něco méně náročný.

Nebankovní konsolidace půjček je možná i bez nahlížení do registru dlužníků. Nehrozí situace, že by vám konsolidace nebyla schválena v důsledku velkého množství úvěrů a následné předluženosti. Záznam v seznamu zadlužených máte i v případě, pokud jste třeba jen jednou jedinkrát nestihli zaplatit splátku ve stanoveném termínu. I v takovém případě už s vámi banky nechtějí jednat.

Konsolidace půjček bez registru představuje novou možnost pro všechny, kteří se potýkají s problémem řádného placení půjček a následného záznamu v rejstříku dlužníků. Klienti mají nárok na klidnější život bez dlouhého a častého splácení.

 

Bez ručení

Další využívanou možností nebankovních sektorů je konsolidace půjček bez ručení. Zde je největší výhodou to, že není potřeba dokládat určitou výši pravidelného měsíčního příjmu ani žádného ručitele. Každé pozitivum však logicky musí být vyváženo byť i malou mírou negativního. A tak je to i v tomto případě. U konsolidace půjček bez ručení se většinou jedná o vyšší úrok a také o omezenou výši úvěru.

 

Jak to funguje?

Jakmile spojíte své půjčky pod jednu zastřešující, zbavíte se závazků u jednotlivých věřitelů. Stane se totiž to, že poskytovatel oné velké půjčky vyrovná všechny pohledávky u konkrétních věřitelů. Tím pádem to máte vyrovnané s nimi a nastávají pro vás závazky k poskytovateli konsolidované půjčky. Obecně se však u těchto poskytovatelů doporučuje mít se na pozoru. Je dobré si důkladně spočítat, jestli ve výsledku nezaplatíte více než za jednotlivé půjčky. Hranice konsolidace může být v tomto případě nižší než u klasických bankovních konsolidací. Zpravidla se nepřesahuje částka půl miliónu Kč.

 

Naše poselství

Opravdu poctivá nebankovní hypotéka a pomoc s Vaší exekucí. Miroslav Šimanovský

Nechte si zavolat